Oferta na OSA wybrana

2018-04-05 Oferta na OSA wybrana

   Publikujemy wyniki „Zapytania ofertowego”, które od marca widniało na stronie internetowej Spółdzielni. Wybór oferenta dotyczył zagospodarowania terenu w okolicach budynków na os. Dąbrowszczaków 9-13, gdzie Spółdzielnia planuje budowę placu zabaw, siłowni plenerowej i strefy relaksu w ramach projektu Otwarte Strefy Aktywności (OSA).

Projekt obejmuje montaż:

Urządzeń zabawowych:
– Zestaw sprawnościowy z trzema stalowymi drabinkami i przeplotnią z lin.
- Zestaw sprawnościowy z trzema stalowymi drabinkami, drabinką linową, drabinką poziomą, kółkami gimnastycznymi, dwoma drążkami do podciągania się, rurą strażacką ze spiralą, rurą oraz liną do wspinania się.
- Żyrafa z koszem do koszykówki i dwoma drabinkami.

Urządzeń siłowni plenerowej: biegacz, podwójne koła, rowerek, jokey, poręcze gimnastyczne i orbitrek.

Małej architektury – 2 betonowe stoliki do gry w szachy wraz z siedziskami, 4 ławki drewniano-żeliwne z oparciem, stojak na rowery oraz zielone ogrodzenie panelowe o wysokości 1,2 m.

Nawierzchnia placu zabaw będzie piaskowa, a nawierzchnia siłowni oraz strefy relaksu pokryta będzie trawą. Od strony południowo-wschodniej (w strefie relaksu) oraz od strony południowo-zachodniej (przy placu zabaw i siłowni plenerowej) planuje się nasadzenia zieleni.

JC

 
Informacja w PDF:
KLIKNIJ TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej