ANKIETA - zmiana nazwy osiedla

2018-06-29 ANKIETA - zmiana nazwy osiedla

Każdy mieszkaniec os. Dąbrowszczaków, Czwartaków i Kościuszkowców może wypełnić ankietę, w której wypowie się, czy jest ZA czy PRZECIW zmianie nazwy jego osiedla. Ankietę mogą wypełnić dysponenci mieszkań: odrębna własność, spółdzielcze własnościowe prawo, lokatorskie prawo, najem oraz właściciele lokali usługowych z różnymi tytułami prawnymi, mający zarejestrowane firmy na osiedlach Dąbrowszczaków, Kościuszkowców i Czwartaków.

Przeprowadzenie badania za pomocą ankiet jest potrzebne, w związku z decyzją Wojewody Wielkopolskiego o zmianie nazwy os. Dąbrowszczaków na os. Szarych Szeregów oraz zagrożeniem zmiany nazwy dla sąsiadujących osiedli w przyszłości.

Wypełnioną ankietę prosimy złożyć w terminie do 4.07.2018 r. (środa) w siedzibie Administracji Osiedli (ul. Gryniów 6) lub w siedzibie Zarządu Spółdzielni (ul. Kwaśniewskiego 1) bądź przekazać gospodarzowi domu.

POBIERZ I WYDRUKUJ ANKIETĘ:
KLIKNIJ TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej