Pierwszy etap prac na os. Władysława IV

2023-02-24 Pierwszy etap prac na os. Władysława IV

   W piątek, 24 lutego br. Spółdzielnia Mieszkaniowa przystąpiła do pierwszego etapu prac na os. Władysława IV w Swarzędzu. Polega on na przygotowaniu terenu wokół budynków pod planowaną inwestycję „Modernizacja zagospodarowania terenu na rzecz poprawy zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami”, w ramach której przebudowane zostaną układy komunikacyjne i mała architektura oraz wybudowane będą stanowiska postojowe. Inwestycja prowadzona będzie etapami w latach 2023-2024.

   Pierwszy etap prac na os. Władysława IV wiąże się z wycięciem 5 drzew (morwy oraz brzozy) i przycięciem niektórych krzewów, przed sezonem lęgowym ptaków i zgodnie z decyzją Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu. Zgodnie z tą decyzją, w czasie prowadzenia inwestycji nasadzona zostanie roślinność w ramach tzw. nasadzeń zastępczych.

   O dalszych etapach inwestycji na os. Władysława IV będziemy Państwa informować na bieżąco.

JC


4 x fot. AKP

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej