LUBOŃ: Dotacja na wymianę źródła ciepła

2023-03-15 LUBOŃ: Dotacja na wymianę źródła ciepła

   Informujemy, że w 2023 r. można skorzystać z dofinansowania z budżetu Miasta Luboń do wymiany źródeł ciepła. Dotacja może wynieść do 70% wartości nowego kotła, ale nie więcej niż 5.000,00 zł.

Z wnioskiem o dofinansowanie na zmianę systemu ogrzewania w lokalu mieszkalnym znajdującym się na terenie Miasta Luboń może wystąpić osoba, która posiada tytuł prawny do władania lokalem (prawo odrębnej własności, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, lokatorskie prawo do lokalu, a także umowa najmu ze Spółdzielnią).

Wniosek z załącznikami należy złożyć w Urzędzie Miasta Luboń, pl. E. Bojanowskiego 2, w terminie od 30 marca 2023 r. do 30 kwietnia 2023 r.

Wypłata przyznanej kwoty dofinansowania może nastąpić po:
• podpisaniu umowy dotacji,
• realizacji zmiany systemu ogrzewania,
• udokumentowaniu wykonanych prac i poniesionych kosztów.

W sytuacji, gdy wnioskodawcą będzie osoba posiadająca tytuł prawny do lokalu mieszkalnego znajdującego się w zasobach zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Swarzędzu, należy dołączyć do wniosku pisemną zgodę Spółdzielni na realizację prac związanych ze zmianą systemu ogrzewania.

 


Szczegółowe informacje w sprawie ubiegania się o dofinansowanie
są podane na stronie internetowej Urzędu Miasta Luboń:
KLIKNIJ TUTAJ

Informacji ze strony Spółdzielni
udziela Dział Terenowo-Prawny
pod numerem telefonu:
61 64 69 229

IP, JC
Grafika: Urząd Miasta Luboń

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej