OSIEDLE  WŁADYSŁAWA IV 
Modernizacja coraz bliżej

2023-06-12 OSIEDLE  WŁADYSŁAWA IV <br />Modernizacja coraz bliżej

   Informujemy, że Komitet Inwestycyjny Banku Gospodarstwa Krajowego (wdrażający środki w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020) podjął decyzję o udzieleniu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu pożyczki JESSICA2 na realizację projektu: „Modernizacja zagospodarowania terenu na rzecz poprawy zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami” na os. Władysława IV nr 1-5 w Swarzędzu.

   Kwota pożyczki stanowi do 70% wydatków kwalifikowanych, ale nie więcej niż 1 mln 143 tys. zł. Ze względu na charakter projektu, uwzględniający potrzeby „szczególne” mieszkańców, udzielona na 20 lat pożyczka ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie – 1,62%.

   Jednocześnie informujemy, że w dniu dzisiejszym nastąpiło otwarcie ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na zapytanie ofertowe Spółdzielni Mieszkaniowej z 9 maja br., dotyczące wykonania robót na os. Władysława IV (KLIKNIJ TUTAJ). Ogłoszenie o wyborze oferenta upublicznione zostanie w przyszłym tygodniu.

JC
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej