Podwórko NIVEA - rozstrzygnięcia

2016-10-05 Podwórko NIVEA - rozstrzygnięcia

Zakończyła się kolejna edycja konkursu Podwórko Nivea. Niestety i tym razem zgłoszona przez Spółdzielnię lokalizacja nie uzyskała wystarczającego poparcia wśród mieszkańców.

Zgłoszony teren obok bloków przy ul. Mścibora zajął odległe, 210 miejsce w głosowaniu internautów, zdobywając niespełna 3 tys. głosów. Aby dostać się do szczęśliwej 40 (w tylu lokalizacjach powstaną nowe place zabaw), potrzebnych było ponad 243 tys. głosów. Tak więc przepaść była ogromna. Trzeba jednak zauważyć, że lokalizacja spółdzielcza uzyskała największe poparcie w całym Poznaniu.

Wspomnieć należy również o zgłoszonym do konkursu terenie w Swarzędzu, na Piaskach. W tym wypadku jednak liczba głosów wystarczyła zaledwie na... 459 miejsce.

Korzystając z okazji pragniemy przypomnieć wszystkim mieszkańcom posiadającym czworonogi, że plac zabaw stanowi, jak sama nazwa wskazuje, miejsce spotkań i zabaw dla dzieci. Nie jest to toaleta dla psów. A niestety, na placach zabaw, gdzie człowiek nie spojrzy tam kupa, bynajmniej nie śmiechu…

Tekst i foto: R.O.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej