TERMOMODERNIZACJE 2023 
Finalizowanie prac

2023-07-31 TERMOMODERNIZACJE 2023 <br />Finalizowanie prac

   W 2023 r. Spółdzielnia uzyskała pożyczkę środków z funduszu JESSICA 2 na docieplenie trzech spółdzielczych budynków: przy ul. Gryniów 9, na os. Raczyńskiego 31 i na os. Cegielskiego 20. Modernizacje prowadziła firma NOVA TERM, która wykonywała prace kwalifikowane (takie jak: docieplenia elewacji; zdejmowanie i odtwarzanie opasek budynków; wymiana stolarki okiennej lub/i drzwiowej – zależnie od lokalizacji; kapitalne remonty dachów; zdejmowanie i odtwarzanie oświetlenia) oraz niekwalifikowane (takie jak: zdejmowanie i odtwarzanie posadzek balkonów; malowanie klatek schodowych, poręczy oraz części wspólnych piwnic; zdejmowanie i odtwarzanie centrali domofonowych, tablic ogłoszeniowych oraz spisów lokatorów; remonty kominów; zdejmowanie i odtwarzanie schodów i nawierzchni dojść – na zewnątrz budynków; remonty murków przy zejściach – na zewnątrz budynków; odnawianie konstrukcji daszków; odnawianie numeracji budynków; odnawianie wyłazów na dach).

   W ostatnim dniu lipca ciężar największych prac modernizacyjnych jest już wykonany, pozostały drobne prace końcowe, takie jak np. usunięcie kontenerów czy posprzątanie terenu. Przedstawiamy fotorelację z deszczowego środka wakacji.


Swarzędz, ul. Gryniów 9 – 31 lipca 2023 r.


Swarzędz, os. Raczyńskiego 31 – 31 lipca 2023 r.


Swarzędz, os. Cegielskiego 20 – 31 lipca 2023 r.
Fot. JC

Wcześniejsze zdjęcia i informacje: KLIKNIJ TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej