Szybki piecyk z kredytem...

2016-10-13 Szybki piecyk z kredytem...

Na klatkach schodowych bloków w Swarzędzu i Antoninku pojawiły się zawiadomienia o zapisach na wymianę kuchenek i pieców gazowych. Mieszkańcy informują Spółdzielnię, że pracownicy firmy przedstawiają się jako „gazownia” i próbują wchodzić do mieszkań w celu wykonania przeglądu, jednocześnie namawiając na „super okazyjną” wymianę gazooszczędnego pieca lub kuchenki i podpisanie umowy kredytowej na ten cel.

Prosimy mieszkańców, zwłaszcza starszych, aby nie podejmowali pochopnych decyzji, zaraz i natychmiast. Każdą ofertę należy najpierw sprawdzić. Porównać cenę oferowanej kuchenki czy pieca, które niekoniecznie muszą być tak atrakcyjne, jak opisywane przez domokrążców. Dokładnie zapoznać się z przedstawianą umową kredytową i rezygnować z jej podpisania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Prośmy również o okazanie legitymacji i dokładne przypatrujmy się przedstawianym dokumentom i uprawnieniom, bo może się zdarzyć, że ekspresowe, gratisowe montaże niekoniecznie będą wykonane zgodnie ze sztuką.

JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej