OSIEDLE DĄBROWSZCZAKÓW 
Rwane myśli na ścianie

2024-03-21 OSIEDLE DĄBROWSZCZAKÓW <br />Rwane myśli na ścianie

   Mieszkańcy budynku na os. Dąbrowszczaków 15 w Swarzędzu zostali „zmuszeni” przez ulicznego myśliciela do zapoznania się z jego refleksjami, dywagacjami i przesłaniem dotyczącym otaczającej rzeczywistości i osób ze świecznika polskiej sceny politycznej.

   Mieszkańcy budynku na os. Dąbrowszczaków 15 w Swarzędzu niestety zostali zmuszeni do pokrycia kosztów zamalowania tych napisów. Administracja Osiedli wkrótce zleci to zadanie ekipie malarskiej.

   Apelujemy do mieszkańców, jeśli zaniepokoją Państwa jakieś odgłosy dobiegające z klatki schodowej lub będziecie Państwo świadkami wandalizmu/kradzieży, interweniujcie Państwo na Policję (choćby anonimowo). Należy pamiętać, że koszty napraw, czy przywracania zniszczonego mienia do stanu pierwotnego, obciążają mieszkańców danej nieruchomości.

   Informacje dotyczące tej konkretnej sprawy, jak i innych wandalizmów w północnej części Swarzędza, można zgłaszać do Administracji Osiedli przy ul. Gryniów.

 JC

os. Dąbrowszczaków 15 - 19.03.2024 r.
Fot. MP

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej