17 marca - spotkanie z mieszkańcami

2017-03-14 17 marca - spotkanie z mieszkańcami

Na przełomie marca i kwietnia 2017 roku Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu przystąpi do budowy ciągu komunikacyjnego wraz z siecią wodociągową i kanalizacją sanitarną na terenie osiedla Czwartaków w Swarzędzu – etap II. Zakres robót obejmuje częściowo tereny stanowiące własność Gminy i będące we władaniu Spółdzielni (rejon budynków nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12).

W pierwszej kolejności przewiduje się wycinkę drzew i krzewów, które kolidują z planowaną inwestycją.

Szczegółowe informacje na temat przewidywanego harmonogramu i zakresu robót będzie można uzyskać w dniu 17 marca 2017 roku w godzinach od 17.00 do 19.00 w budynku Gimnazjum nr 3 na os. Czwartaków nr 1 w Swarzędzu. W wyznaczonym terminie pracownicy Urzędu Miasta i Gminy udzielą zainteresowanym mieszkańcom odpowiedzi na pytania związane z budową II etapu ciągu.

Informacje na temat przedmiotowej inwestycji będzie można również uzyskać w Dziale Administracji przy ul. Gryniów 6 w Swarzędzu w godzinach urzędowania Spółdzielni.

Dodatkowo opis planowanego przedsięwzięcia znajdzie się na łamach najbliższego Informatora Spółdzielczego oraz na witrynie internetowej Spółdzielni.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej