Docieplenia - praca wre

2017-04-19 Docieplenia - praca wre

W ostatnim numerze Informatora publikowaliśmy artykuł o otwartych placach budowy, na których Spółdzielnia Mieszkaniowa rozpoczęła kolejne działania termomodernizacyjne. Po rozstawieniu rusztowań, prace ruszyły pełną parą. Najdalej posunięte są prace modernizacyjne na os. Dąbrowszczaków, gdzie możemy już zobaczyć elewacje w ciepłych kolorystykach.

Sukcesywne działania, krok po kroku, sprawiają że nasze osiedla stają się coraz bardziej zadbane, co wpływa również na pozytywny wizerunek miasta. Z roku na rok, coraz więcej spółdzielców może korzystać z dobrodziejstw przeprowadzanych termomodernizacji. Czas, w którym wykonywane są prace, jest niestety nieco uciążliwy dla mieszkańców bloków remontowanych oraz sąsiadujących (dźwięki wiertarek rozchodzą się echem po całej okolicy), należy jednak pamiętać o efekcie końcowym. Skutkuje on przecież: niższymi opłatami za ogrzewanie, zwiększeniem estetyki budynku i całego otoczenia, mniejszą ilością prac remontowych w latach kolejnych (w związku z dodatkowymi pracami wykonywanymi w budynku wraz z dociepleniem elewacji) oraz wzrostem wartości mieszkań. Warto więc przeczekać ten trudny okres, aby później przyjemniej mieszkać.

JBK

os. Kościuszkowców


ul. Gryniów


os. Dąbrowszczaków

os. Cegielskiego

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej