Wynegocjowaliśmy tańszy gaz

2017-12-14 Wynegocjowaliśmy tańszy gaz

   Przybliżając się do uwolnienia cen, regulowanych przez rynek a nie przez państwo, Spółdzielnia uzyskała możliwość negocjowania stawek poszczególnych mediów z operatorami. Konkurencja na rynku stała się argumentem, dzięki któremu łatwiej jest wynegocjować korzystniejsze ceny. Po pertraktacjach z różnymi operatorami dostarczającymi paliwo gazowe, udało się podpisać z jednym z nich nową, dwuletnią umowę ze stałymi, niższymi stawkami dla użytkowników kuchenek.

W wyniku podpisanej przez Spółdzielnię Mieszkaniową umowy z dostawcą PGNiG i zagwarantowania niższych cen paliwa gazowego, Spółdzielnia dokonała korekt opłat za gaz dostarczany do kuchenek gazowych. W ślad za tym Rada Nadzorcza SM podjęła uchwałę zatwierdzającą zmianę opłat za gaz w zasobach ze zbiorczymi licznikami gazu z dotychczasowej stawki 8,50 zł os./m-c na 8,00 zł os./m-c. Uchwała wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2018 r.

Redukcja cen dotyczy tylko i wyłącznie paliwa gazowego, nie ma natomiast możliwości negocjacji w przypadku naliczanych opłat abonamentowych oraz opłat dystrybucyjnych stałych i zmiennych. Dzięki tej umowie, cena paliwa gazowego będzie stała przez kolejne dwa lata.

JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej