Zmarła Pani Maria Kaczmarek

2018-02-26 Zmarła Pani Maria Kaczmarek

Z przykrością informujemy o śmierci Pani Marii Kaczmarek, członka aktualnej Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu.

Wspomnienie 
MARIA KACZMAREK 
1946 r. - 2018 r. 

W sobotę 24 lutego 2018 r. w wieku 71 lat zmarła Pani Maria Kaczmarek, która była członkiem aktualnej Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu i działała w Komisji Społeczno-Kulturalnej.

Maria Kaczmarek była mieszkanką Lubonia od urodzenia, dumną ze swojego miejsca zamieszkania i związaną z miastem. Członkiem Spółdzielni została w 1995 r., a w 2016 r. była wybrana przez mieszkańców jako reprezentant w Radzie Nadzorczej Spółdzielni.

Zapisała się w naszej pamięci jako osoba energiczna, przedsiębiorcza i aktywna na rzecz swojego lokalnego środowiska. Odegrała szczególną i nieocenioną rolę w przyznaniu Spółdzielni Mieszkaniowej środków unijnych na częściową modernizację dwóch zabytkowych budynków spółdzielczych w Luboniu w 2017 r.

Zawodowo związana była z lubońskimi Zakładami Chemicznymi, Zakładami Nawozów Fosforowych, a potem Luveną, gdzie przepracowała 44 lata życia, aż do roku 2010. Maria Kaczmarek była laureatem nagrody Prezesa Rady Ministrów za wybitne krajowe osiągnięcia naukowo-techniczne za rok 2001, a także Nagrody Gospodarczej Województwa Wielkopolskiego za rok 2002.

Z wielkim żalem przyjęliśmy nieoczekiwaną wiadomość o śmierci Pani Marii Kaczmarek, z którą wspólnie planowaliśmy kolejne zadania związane z przywracaniem piękna i funkcjonalności lubońskich budynków zabytkowych.


Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej