Ewa Kopacz gościła w Swarzędzu i obejrzała osiedla

2019-05-20 Ewa Kopacz gościła w Swarzędzu i obejrzała osiedla

Kandydująca do Parlamentu Europejskiego z ramienia Koalicji Obywatelskiej, Ewa Kopacz, odwiedziła 12 maja Swarzędz. W czasie kilkugodzinnej wizyty była premier i minister zdrowia obejrzała niedawno wybudowane, najnowocześniejsze w Polsce, Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół nr 1 na os. Mielżyńskiego. Zwiedziła tam wiele interesujących pracowni tematycznych, jednocześnie rozmawiając z kadrą nauczycielską oraz uczniami.

Później, wraz z Prezesem Spółdzielni Pawłem Pawłowskim oraz poseł Bożeną Szydłowską, pani premier spacerowała po spółdzielczych osiedlach zlokalizowanych w południowej części Swarzędza, poruszając tematy mieszkalnictwa oraz spółdzielczości w Polsce. Końcowym etapem odwiedzin w Swarzędzu była wizyta premier Ewy Kopacz w Telewizji STK, gdzie nagrano ciekawą rozmowę, którą zamieszczamy poniżej.

JC

Film Telewizji STK:

Fotorelacja z wizyty Ewy Kopacz:
fot. J. Całka

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej