Dyżur UNIQA - 10.02.2020

2020-01-20 Dyżur UNIQA - 10.02.2020

   Przedstawiamy ofertę, jaka jest dostępna dla mieszkańców od firmy UNIQA, za pośrednictwem Spółdzielni Mieszkaniowej. Jest to oferta indywidualnego ubezpieczenia mieszkania od sprawdzonego ubezpieczyciela, firmy UNIQA, z którego usług Spółdzielnia korzysta od kilku lat.

Z ogólnego ubezpieczenia Spółdzielni mieszkańcy mogą skorzystać jedynie wtedy, jeśli dojdzie do szkód w częściach wspólnych budynku, czy też np. zalania przez dach lub elewację. Mieszkańcy nie skorzystają jednak z ubezpieczenia, jeśli do szkody doszło z ich winy lub z winy ich sąsiadów (np. zalanie przez sąsiada). Wówczas powinni skorzystać z ubezpieczenia własnego lub swojego sąsiada.

Z tego powodu, Spółdzielnia postanowiła współpracować z firmą UNIQA w zakresie oferty przystępnego, indywidualnego ubezpieczenia mieszkania oraz ubezpieczenia OC w życiu prywatnym. Z oferty skorzystać może każdy właściciel mieszkania, zlokalizowanego na osiedlach spółdzielczych i może to zrobić w dowolnym momencie. Składka za ubezpieczenie mieszkania płatna jest co miesiąc wraz z opłatą za eksploatację. W ramach ubezpieczenia mieszkania w UNIQA chronione są ruchomości domowe (np. meble, ubrania, sprzęt AGD/RTV) i stałe elementy (np. podłogi, elementy instalacji, stała zabudowa kuchenna) znajdujące się w mieszkaniu oraz w pomieszczeniu przynależnym (np. piwnica, garaż) od zdarzeń takich jak m.in.: pożar, zalanie, wybuch gazu, kradzież z włamaniem, stłuczenie przedmiotów szklanych.

Ponadto ubezpieczenie chroni nas w ramach odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, czyli za szkody, jakie my sami, nasze dzieci lub zwierzęta, możemy wyrządzić innym ludziom lub na cudzym mieniu – na terenie Polski i Europy. UNIQA oferuje również usługę Assistance – czyli pomocy dla ubezpieczonego w przypadku nagłych zdarzeń (wezwanie i opłacenie hydraulika, ślusarza, szklarza, elektryka, czy nawet organizacja wizyty lekarskiej). Spośród różnych wariantów, mieszkaniec samodzielnie może wybrać interesujący go zakres ubezpieczenia, sumę ubezpieczenia oraz wysokość miesięcznej składki.

DYŻURY UNIQA:

Mieszkańców zainteresowanych ubezpieczeniem mieszkania zapraszamy na dyżur pracownika firmy UNIQA:

  • do budynku Zarządu Spółdzielni przy ul. Kwaśniewskiego 1

    w poniedziałek 10 lutego w godz. 8.30-14.00

UWAGA! Istnieje również możliwość wizyty opiekuna UNIQA bezpośrednio w domu mieszkańca - po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Opiekun/osoba do kontaktu: Agnieszka Sobaszkiewicz
Ekspert ds. Mieszkalnictwa
UNIQA dl Mieszkalnictwa
tel. kom. 604 115 227 (pon.-pt. 8.00-16.00)
e-mail: agnieszka.sobaszkiewicz@uniqa.pl

 Gdzie złożyć wniosek?

Zamieszczony i wypełniony wniosek można dostarczać osobiście do:

  • siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kwaśniewskiego 1
  • Administracji Osiedli na os. Raczyńskiego 20
  • listownie do siedziby Ubezpieczyciela Uniqa TU S.A. Poznań ul. Głogowska 31/33

Pobierz wniosek:
KLIKNIJ TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej