Szczepienia przeciwko grypie

2019-10-01 Szczepienia przeciwko grypie

   Masz 65 lat i więcej? Zaszczep się przeciwko grypie! Powiat Poznański po raz kolejny realizuje „Profilaktyczny program szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców powiatu poznańskiego”. Wykonawcą programu jest firma Edictum sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Mickiewicza 31.

Z bezpłatnych szczepień mogą skorzystać osoby od 65 roku życia (tj. urodzone nie później niż 31 grudnia 1954 r.), zameldowane na terenie gmin powiatu poznańskiego. Wykonanie szczepień będzie poprzedzone badaniem lekarskim kwalifikującym do udziału w programie.

Planowany termin rozpoczęcia szczepień to 7 października 2019 r. Szczepienia będą wykonywane w:
1) dni robocze w przychodniach lekarskich na terenie gmin (patrz wykaz przychodni),
2) soboty w godz. 10.00-12.00 w siedzibie firmy EDICTUM sp. z o.o. – ul. Mickiewicza 31 w Poznaniu, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym (tel.: 61 847 04 54).

Liczba miejsc ograniczona. O udziale w programie decyduje kolejność zgłoszeń. Program finansowany jest wyłącznie ze środków budżetowych powiatu poznańskiego.

Wykaz przychodni biorących udział w programie:
KLIKNIJ TUTAJ

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej