Wyniki ankiet i koncepcja

2020-02-06 Wyniki ankiet i koncepcja

  W grudniu informowaliśmy mieszkańców os. Władysława IV o korekcie stawki funduszu remontowego, związanej z potrzebą zagospodarowania terenu tej nieruchomości. Pisaliśmy, że mieszkańcy otrzymali ankiety, których wyniki będą decydujące przy wyborze projektu zagospodarowania – do wyboru były warianty z większą i mniejszą ilością stanowisk postojowych. Ankiety wpłynęły już zwrotnie do Spółdzielni, a ich wynik przedstawiamy poniżej.

Mieszkańcy wybierali pomiędzy dwoma koncepcjami uporządkowania i zagospodarowania terenu oraz stworzenia miejsc postojowych na os. Władysława IV, przygotowanymi przez Pracownię Architektoniczną ESPLAN. Pierwszy wariant zakładał całkowitą przebudowę obecnych miejsc postojowych oraz stworzenie nowych, pomiędzy budynkami nr 3 i 4 oraz 4 i 5 na tym osiedlu, pozostawiając zmodernizowany plac zabaw. Natomiast drugi wariant zakładał modernizację placu zabaw, wraz z zachowaniem obecnego układu zieleni pomiędzy budynkami nr 4 i 5, a tym samym z mniejszą ilością miejsc postojowych.

W wyniku głosowania, mieszkańcy osiedla Władysława IV wybrali wariant pierwszy z 53 miejscami postojowymi. Wybraną przez mieszkańców koncepcję przedstawiamy poniżej. Planowane rozpoczęcie prac w tym zakresie przewidywane jest na 2022 rok.

MK, JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej