AKTUALIZACJA informacji w sprawie dezynfekcji

2020-03-24 AKTUALIZACJA informacji w sprawie dezynfekcji

Aktualizacja
informacji dla mieszkańców z 23 marca br.
w sprawie dezynfekcji


Szanowni Państwo!

Sytuacja związana z działaniami podejmowanymi przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Swarzędzu w związku z pandemią koronawirusa jest dynamiczna. Aktualizujemy nasz komunikat wydany w dniu wczorajszym w zakresie pkt. 4 KWARANTANNA:

Spółdzielnia Mieszkaniowa zmuszona jest zaniechać działań w zakresie dezynfekcji klatek schodowych (schody i poręcze od parteru do ostatniego piętra) w budynkach, w których przebywają rodziny objęte kwarantanną. Ze względu na poufność danych, nie udało nam się bowiem uzyskać informacji o odbywanych kwarantannach na terenie naszych osiedli mieszkaniowych ani z Urzędu Miasta ani od Policji. Jeśli w przyszłości tego rodzaju informacje zostaną nam udostępnione – powrócimy do tematu.

Jednocześnie przypominamy mieszkańcom, że Spółdzielnia we wszystkich budynkach codziennie przeprowadza dezynfekcję wiatrołapów (drzwi wejściowe, klamki, skrzynki pocztowe) oraz wind (drzwi wejściowe, panele z przyciskami).

W związku z tym, że Spółdzielnia nie jest informowana o kwarantannach odbywających się na terenie naszych osiedli mieszkaniowych, a nasi pracownicy odwiedzają mieszkania, prosimy wszystkie osoby poddane kwarantannie o odpowiedzialność i dostosowanie się do zasad zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia:

  • Przebywanie wyłącznie w domu.
  • Wywieszenie kartki z informacją o kwarantannie na drzwiach mieszkania.
  • Zakładanie maski lub chustki/szalika oraz zachowanie odległości 2 metrów jeśli będzie pilna(!) konieczność wezwania do domu służb ratowniczych, bezpieczeństwa, czy konserwatora w razie awarii.
  • Przestrzeganie zasad wzmożonej czystości, higieny i dezynfekcji w mieszkaniu.


Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej