KOMUNIKAT
Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu
w sprawie Walnego Zgromadzenia

2020-06-03 KOMUNIKAT<br />Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu<br />w sprawie Walnego Zgromadzenia

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu podjął decyzję 
dotyczącą zwołania Walnego Zgromadzenia Członków na dzień: 

26 czerwca 2020 r. 

Zgromadzenie odbędzie się w: 

Hali Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji 
(hala Unii Swarzędz) 

przy ul. Św. Marcin 1 w Swarzędzu 

o godz. 16:00. 

Wszystkie materiały dotyczące tegorocznego Walnego Zgromadzenia zostały Państwu przekazane w sprawozdawczym wydaniu „Informatora Spółdzielczego” nr 02/234/2020, są one również cały czas dostępne na stronie internetowej Spółdzielni w zakładce INFORMATOR SPÓŁDZIELCZY – PRZEGLĄD INFORMATORÓW.

Szczegółowy Porządek Obrad Walnego Zgromadzenia Członków znajdziecie Państwo w swoich skrzynkach pocztowych do dnia 5 czerwca br. Porządek obrad jest też zamieszczony w aktualnościach na stronie internetowej Spółdzielni w informacji z dnia 3 czerwca br., a także na stronie internetowej Telewizji STK. Będzie również wydrukowany w najbliższym, czerwcowym wydaniu „Informatora Spółdzielczego”.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Prezesa Rady Ministrów w czasie konferencji w dniu 27 maja br., możliwe jest organizowanie spotkań do 150 osób. W celach organizacyjnych zwracamy się więc do Państwa z prośbą o wcześniejsze potwierdzenie udziału w Walnym Zgromadzeniu poprzez wykonanie telefonu bądź napisanie e-maila do Administracji Osiedli właściwej ze względu na położenie zamieszkanej przez Państwa nieruchomości (należy podać imię, nazwisko i adres):

• Administracja Osiedli Swarzędz-Północ
tel. 61 64 69 252 lub 61 64 69 231
e-mail: gryniow@sm-swarzedz.pl

• Administracja Osiedli Swarzędz-Południe
tel. 61 817 52 69 lub 61 817 59 15
e-mail: raczynskiego@sm-swarzedz.pl

Mieszkańców, którzy będą uczestniczyli w Walnym Zgromadzeniu prosimy o zachowanie zasad sanitarnych. W spotkaniu będzie można brać udział wyłącznie w maseczkach zakrywających nos i usta. Prosimy, aby wchodząc na halę Unii użyli Państwo płynów dezynfekujących, które będą ustawione przy wejściu.

Wszystkie osoby, które w dniu Walnego Zgromadzenia będą źle się czuły lub będą przeziębione, prosimy o pozostanie w domu. Dla tych osób, które nie będą mogły uczestniczyć w Walnym Zgromadzeniu, 26 czerwca od godz. 16:00 z hali Unii transmitowany będzie program na żywo na stronie internetowej Telewizji STK (www.telewizjastk.pl) oraz na stronie internetowej Spółdzielni (www.sm-swarzedz.pl). Każdy mieszkaniec będzie więc mógł w czasie rzeczywistym oglądać przebieg Walnego Zgromadzenia we własnym domu.

Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

Porządek obrad Walnego Zgromadzenia:

 
Walne Zgromadzenie w formacie pdf:
KLIKNIJ TUTAJ 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej