Komunikat w sprawie GABARYTÓW

2016-05-25 Komunikat w sprawie GABARYTÓW

Blisko 3 lata temu w Swarzędzu wdrożona została nowa polityka w zakresie utrzymania czystości i porządku w gminach.

Z wielką przykrością stwierdzamy, że z tym zadaniem, a w szczególności z wywozem gabarytów, nie poradziły sobie władze Swarzędza, a przede wszystkim Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Pan Marian Szkudlarek, który zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach jest osobą odpowiedzialną za wywóz śmieci. Notabene Pan Marian Szkudlarek jest również Przewodniczącym Zgromadzenia Związku Międzygminnego GOAP.

Sytuację na osiedlach można określić tylko jednym zdaniem – „wielki wstyd”.

We wtorek 24 maja 2016 roku, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Swarzędzu przeprowadziła wizję lokalną w miejscach składania odpadów. Niech sami Państwo osądzą i skomentują, jak wyglądają nasze osiedla.

W tej sytuacji należy się spodziewać, że zbliżające się cząstkowe Walne Zgromadzenia Członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu dokonają bardzo negatywnej oceny działalności Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Pana Mariana Szkudlarka w tym zakresie.

Dokumentacja fotograficzna z 24 maja 2016 roku:

  Os. Kościuszkowców

Os. Raczyńskiego

Os. CzwartakówOs. Dąbrowszczaków

ul. Gryniów

Os. Cegielskiegoos. Władysława IV

Kostrzyn

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej