Pomagamy Policji

2020-07-10 Pomagamy Policji

  W maju br. odbyło się posiedzenie on-line Rady Miejskiej w Swarzędzu, podczas którego m.in. Komendant Policji przedstawił analizę stanu bezpieczeństwa na terenie działalności Komisariatu Policji w Swarzędzu w 2019 r. 

W zeszłym roku było 140 spraw, w czasie których złapano sprawców na „gorącym uczynku”, wzrosła ilość nietrzeźwych kierujących, których złapano aż 78, zmalała ilość wypadków drogowych w stosunku do roku poprzedniego, ale była niestety jedna ofiara śmiertelna – potrącenie pieszego. W ubiegłym roku doszło też do 612 kolizji drogowych.

W naszym mieście działają dwa niezależne systemu monitoringu – miejski oraz spółdzielczy. Z nagrań kamer Spółdzielni, umieszczonych na osiedlach, korzystają mieszkańcy, ale również swarzędzka Policja – w poszukiwaniu śladów rozmaitych zdarzeń, przestępstw i prowadzonych śledztw.

Poniżej publikujemy wykaz wniosków o udostępnienie nagrań oraz wydanych płyt CD z nagraniami ze spółdzielczego Centrum Monitoringu przy ul. Kwaśniewskiego 1.


Plik PDF:
KLIKNIJ TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej