CZEKAMY NA OFERTY 
Konserwacja

2023-09-29 CZEKAMY NA OFERTY <br />Konserwacja

CZEKAMY NA OFERTY W ZAKRESIE KONSERWACJI 

   
   Spółdzielnia Mieszkaniowa w Swarzędzu oczekuje na oferty na wykonawstwo w roku 2024 następujących robót konserwacyjnych: 

  • Konserwacja instalacji wod.-kan.-gaz.-co. 
  • Konserwacja instalacji elektrycznych. 
  • Roboty ślusarskie. 
  • Utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych i w budynkach.
  • Konserwacja urządzeń dźwigowych.

 

Oferty należy składać w sekretariacie Zarządu
(ul. Kwaśniewskiego 1, 62-020 Swarzędz)

lub

na adres poczty elektronicznej:

raczynskiego@sm-swarzedz.pl lub gryniow@sm-swarzedz.pl

 w terminie do 15 października 2023 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Administracjach Osiedli Spółdzielni Mieszkaniowej:

  • os. Raczyńskiego 20, tel. 61 817 52 69
  • ul. Gryniów 6, tel. 61 817 43 22

------------------------------------------------------

ZASADY WSPÓŁPRACY:

Każda roboczogodzina przepracowana w celu usunięcia usterek bądź zabezpieczenia awarii, w celu bezpiecznej eksploatacji nieruchomości zarządzanych przez Spółdzielnię, będzie ewidencjonowana w systemie elektronicznym SOL. Wykonanie prac będzie zatwierdzane przez pracowników Działu Technicznego Administracji Osiedli, gospodarzy domu lub bezpośrednio przez osobę zgłaszającą problem z właściwym funkcjonowaniem instalacji znajdujących się w jego mieszkaniu lub budynku. Zasady te dotyczyć będą instalacji elektrycznej, instalacji gazowej, centralnego ogrzewania, wody i kanalizacji oraz drobnych napraw budowlanych. Wynagrodzenie konserwatorów będzie wynikać z sumy dwóch składników. Pierwszym składnikiem będzie iloczyn przepracowanych godzin i umownej stawki za roboczogodzinę. Natomiast drugim będzie stała kwota, zależna od ilości m2 obsługiwanej powierzchni użytkowej mieszkań i lokali. Odpowiedzialność Spółdzielni za bezawaryjne działanie ww. instalacji wynika wprost z obowiązującego Regulaminu rozdziału obowiązków w zakresie napraw wewnątrz lokali. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Spółdzielni i reguluje zakres obowiązków leżących po stronie Spółdzielni oraz po stronie lokatora.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej