Co z dodatkowym punktem szczepień
w Swarzędzu?

2021-04-27 Co z dodatkowym punktem szczepień<br />w Swarzędzu?

   W nawiązaniu do pisma w sprawie masowego punktu szczepień w Swarzędzu, które wysłała Spółdzielnia Mieszkaniowa do Urzędu Gminy w dniu 16 kwietnia br., o czym pisaliśmy tutaj - KLIKNIJ TUTAJ - otrzymaliśmy odpowiedź, którą publikujemy w całości:

 
Pismo w formacie pdf - KLIKNIJ TUTAJ


Mieszkańcom przypominamy również, że od środy 28 kwietnia ruszyła możliwość zapisów na szczepienia dla osób w wieku 30-39 lat, które wyraziły chęć zaszczepienia w okresie od stycznia do marca 2021 r. Pracownicy Spółdzielni będący w tym przedziale wiekowym zapisywali się na szczepienia m.in. w Środzie Wielkopolskiej, Zakrzewie, Gostyniu, Kostrzynie i innych miejscowościach. Szkoda, że nie było jeszcze takiej możliwości w naszym mieście… Prawdopodobnie masowy punkt szczepień, który ma powstać w Swarzędzu, będzie obsługiwał głównie najmłodsze roczniki mieszkańców 18+.

Informujemy również, że w Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu zaszczepiły się do tej pory 24 osoby, w większości pierwszą dawką preparatu. Kolejna duża grupa osób zaszczepi się wkrótce. Wówczas Zarząd podejmować będzie decyzję o dacie otwarcia Spółdzielni Mieszkaniowej dla mieszkańców.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej