V Wycieczka z Włodzimierzem Łęckim

2016-06-08 V Wycieczka z Włodzimierzem Łęckim

V Wycieczka z Włodzimierzem Łęckim

ŁAGÓW, 25 czerwca 2016 r.

ORGANIZATOR:
- Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
- Oddział Środowiskowy Poznań-Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka.

KIEROWNIK WYCIECZKI:
Eugeniusz JACEK

PRZEWODNIK WYCIECZKI:
Włodzimierz ŁĘCKI

PRZEBIEG TRASY:
Godz. 7.30 – wyjazd ze Swarzędza (pętla autobusowa, os. Kościuszkowców)
Godz. 8.00 – wyjazd z Poznania (Komandoria, parking za Kościołem pw. św. Jana Jerozolimskiego)
- Zwiedzanie Opactwa Cysterskiego w Gościkowie-Paradyżu
- Zamku i Muzeum w Międzyrzeczu
- Łagowa (Zamek Joanitów i miasto)
- Świebodzin (pomnik Chrystusa i miasto)
- inne atrakcyjne miejsca.
Planowany przyjazd do Poznania w późnych godzinach wieczornych.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
W wycieczce biorą udział osoby, które do 20 czerwca 2016 roku wpłacą wpisowe w wysokości 60 złotych od osoby na konto Oddziału Środowiskowego PTTK Poznań-Nowe Miasto, nr konta: 05 9068 1013 0158 7339 4006 2753 z dopiskiem „Wycieczka z Włodzimierzem Łęckim”.
Osoby wpłacające na konto muszą zgłosić się mailowo do dnia 20 czerwca 2016 r. do godz. 15.00. na adres: eugeniuszjacek.1@wp.pl , przedstawiając w miarę możliwości dowód wpłaty.
Można również wpłacić wpisowe w siedzibie Oddziału - Poznań, os. Bohaterów II Wojny Światowej 29, dnia 8 czerwca oraz 16 czerwca w godz. 16.30-18.00.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń jednocześnie z wpłatą wpisowego. Przy zgłaszaniu się prosimy podać swój kontakt telefoniczny.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- Telefon kontaktowy w celu uzyskania informacji: 727 923 641.
- Członkowie PTTK z opłaconą składką za 2016 rok są ubezpieczeni. Pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
- Wpisowe obejmuje wstępy do zamków, obiektów muzealnych oraz przejazd autokarem. Nie obejmuje obiadu, jak i innych form wyżywienia. W Łagowie zatrzymamy się na odpoczynek w restauracji lub barze.
- NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ TELEFONICZNYCH. W przypadku nie zmieszczenia się w grupie uczestników danej osobie zostanie zwrócone wpisowe.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej