37 lat pracy w Spółdzielni!

2021-09-01 37 lat pracy w Spółdzielni!

   W ostatni dzień sierpnia, w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej odbyło się pożegnalne spotkanie z przechodzącą na emeryturę Lidią Szymczak.

Pani Lidia pracowała w Spółdzielni przez 37 lat, co stanowi jeden z dłuższych okresów zatrudnienia. Została przyjęta do pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu w 1984 r. na zasadzie porozumienia stron z tutejszym Urzędem Miasta i Gminy. Przez te lata pracowała na stanowiskach: Zastępcy Kierownika Osiedli, Kierownika Działu Ekonomicznego oraz Zastępcy Głównego Księgowego i od wielu lat była niezmiennie wiązana z gronem osób, dzięki którym budowane były finanse Spółdzielni.

W sposób bardzo rzetelny oraz odpowiedzialny reprezentowała Spółdzielnię, będąc pracownikiem wyróżniającym się profesjonalizmem, kompetencją i ciągle uzupełniającym wiedzę, a przy tym osobą skromną, niekonfliktową i bardzo życzliwą dla ludzi.

Swoje zawodowe obowiązki wypełniała zawsze na wysokim poziomie, a w ostatnich latach wspomagała wiedzą osoby mniej doświadczone, które w przyszłości mają szansę objąć kierownicze stanowiska w Spółdzielni.

Dziękujemy!

Film Telewizji STK:


Fot. JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej