2 PYTANIA o pełnomocnictwa i decyzje

2021-11-16 2 PYTANIA o pełnomocnictwa i decyzje

Do mieszkańców nieruchomości na os. Cegielskiego 18-22 

Od pewnego czasu w kontaktach ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Swarzędzu, mieszkanka osiedli mieszkaniowych, pani Ewelina Jaworska, powołuje się na pełnomocnictwa wszystkich mieszkańców pięciobudynkowej nieruchomości na os. Cegielskiego 18-22. Pełnomocnictwa te mają dotyczyć reprezentowania przez mieszkankę spraw związanych m.in. z budową placu zabaw oraz likwidacją Telewizji STK.

W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z prośbą o potwierdzenie, czy takie pełnomocnictwa zostały przez Państwa udzielone? Jednocześnie prosimy o odpowiedź, czy w pierwszej kolejności na terenie nieruchomości powinien być budowany plac zabaw dla dzieci, czy też prowadzona ma być dalsza część rewitalizacji budynków 20, 21 i 22?

Zarząd Spółdzielni uważa, że w pierwszej kolejności powinny zostać zakończone termomodernizacje i rewitalizacje budynków 20, 21 i 22 (budynki nr 18 i 19 zostały już docieplone), a plac zabaw nie jest w tej chwili tematem priorytetowym. Tym bardziej, że w odległości około 200 metrów, w ciągu parkowym takie place zabaw istnieją.

W najbliższym czasie, Spółdzielnia będzie zatwierdzać plan remontowy na 2022 r., oczekujemy więc od Państwa informacji w tym zakresie.

Odpowiedzi prosimy kierować drogą:
e-mailową na adres: zarzad@sm-swarzedz.pl
• do punktu podawczego przed Administracją Osiedla na os. Raczyńskiego 20
• do punktu podawczego w Centrum Monitoringu przy ul. Kwaśniewskiego 1
pocztą tradycyjną na adres Spółdzielni

 Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej