Poznańska 33 - światłowód coraz bliżej

2021-11-22 Poznańska 33 - światłowód coraz bliżej

Informujemy, że Spółdzielnia Mieszkaniowa podpisała umowę z operatorem VECTRA na budowę i eksploatację sieci światłowodowej w spółdzielczym budynku przy ul. Poznańskiej 33.

Był to jeden z ostatnich fragmentów osiedli, gdzie do tej pory brakowało szybkiego, nowoczesnego układu światłowodowego. Już podczas negocjacji, prowadzonych kilkanaście miesięcy temu, Spółdzielnia wykorzystała fakt budowy nowych obiektów za budynkiem przy ul. Poznańskiej i w zamian „za przejście” z okablowaniem przez teren, wynegocjowała podłączenie również spółdzielczego budynku. Koszty prac związanych z budową sieci oraz doprowadzeniem jej do budynku w całości ponosi operator VECTRA.

W dniu 22 listopada operator VECTRA rozpoczął prace bezpośrednio w budynku. Mają się one zakończyć w ciągu najpóźniej 1,5 tygodnia.

VECTRA świadczyć będzie usługi telekomunikacyjne w zakresie korzystania z TV, Internetu światłowodowego oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Po zakończeniu prac, mieszkańcy będą mieli możliwość zapoznać się z ofertą operatora.

JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej