Bezpłatne dane w Dodatku Medycznym

2016-06-30 Bezpłatne dane w Dodatku Medycznym

Chcielibyśmy poinformować, że Spółdzielnia Mieszkaniowa jest w trakcie sporządzania tzw. „Dodatku Medycznego”. Publikacja (która jest obecnie w fazie przygotowań), ukaże się pod koniec lata lub na jesieni i będzie wydana jednorazowo w formie broszury (jako dodatek do "Informatora Spółdzielczego" lub jako osobny zbiór informacji). Będzie w sobie zawierać szczegółowe informacje na temat instytucji medycznych i prozdrowotnych, które znajdują się na terenie miasta Swarzędz.

Umieszczenie informacji na temat instytucji medycznych jest bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązuje. Weryfikacja jest szczegółowa, gdyż zależy nam, aby informacje były rzetelne i aktualne. Dlatego też, uprzejmie prosimy właścicieli instytucji medycznych, gabinetów lekarskich oraz poszczególnych gabinetów medyczno-kosmetycznych, o udzielenie informacji, gdy nasz pracownik się do Państwa zgłosi.

JBK

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej