Pomysł na wagę złota

2022-02-11 Pomysł na wagę złota

   W styczniu bieżącego roku na adres e-mailowy Zarządu Spółdzielni został skierowany wniosek mieszkanki os. Cegielskiego, aby informować o terminach przeglądów, wymian liczników itp. za pośrednictwem spółdzielczej strony internetowej. Mieszkanka podkreśla, że:

Wywieszanie jedynie wydrukowanej informacji na klatkach schodowych na krótko przed planowanym terminem jest niemożliwe do podjęcia przez osoby, które w danym momencie bądź to z przyczyn osobistych, pandemicznych, czy zawodowych nie przebywają w danym okresie w mieszkaniu. Strona internetowa i Zdalny Dostęp są często jedynym źródłem informacji.

Niestety coraz częściej mamy do czynienia z pozostawionymi informacjami o obowiązkowych przeglądach, wymianach itp. działaniach w mieszkaniach. Informacje te wrzucane są do skrzynek pocztowych lub pozostawiane w drzwiach mieszkań i napawają niepokojem o bezpieczeństwo mieszkania pod względem fałszywych wykonawców. Tak więc oficjalna informacja na stronie internetowej Spółdzielni pozwoli w przyszłości na weryfikowanie prawdziwości owych zdarzeń.

Z góry dziękuję za pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby i usprawnienie komunikacji na linii Mieszkańcy – Spółdzielnia Mieszkaniowa.”

Informujemy, że wniosek z Pani pomysłem został przez nas przyjęty z dużą aprobatą, tym bardziej, że cyfryzacja działalności Spółdzielni i komunikacji staje się nieodzownym elementem życia. W dniu wczorajszym zakończyliśmy prace nad uruchomieniem kolejnego panelu informacyjnego w opisywanym przez Panią zakresie na naszej stronie internetowej. W kolejnych miesiącach będą pojawiać się następne nowości, nad którymi obecnie pracujemy.

Jednocześnie zachęcamy mieszkańców do podpowiadania nam tego rodzaju konstruktywnych pomysłów, usprawniających naszą pracę i Państwa wygodę. Z przyjemnością będziemy je realizować.

Chcielibyśmy również złożyć mieszkańcom podziękowania za coraz liczniejsze odwiedzanie naszej strony internetowej. Statystyki odwiedzania strony sm-swarzedz.pl w ostatnich kilku miesiącach wzrosły bardzo dynamicznie, bo aż o ponad 320% w stosunku do roku ubiegłego! Przy czym warto podkreślić, że odwiedzający stronę to głównie mieszkańcy wszystkich 6 miejscowości, w których zasoby posiada Spółdzielnia Mieszkaniowa w Swarzędzu. Jednak nie tylko. Wśród odwiedzających są też dziesiątki osób mieszkających w innych regionach kraju, również za granicą, głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech, a także na wszystkich kontynentach.

 Z podziękowaniami

Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej