SPIS WYKONAWCÓW - 2022

2022-02-15 SPIS WYKONAWCÓW - 2022

   Poniżej publikujemy wykaz firm, z którymi Spółdzielnia Mieszkaniowa w Swarzędzu podpisała umowy na rok 2022 i które obsługują spółdzielcze osiedla w zakresie różnych prac konserwacyjnych.

Awaria

Przypominamy, że w razie awarii, należy wejść w czerwoną zakładkę „ZGŁOŚ AWARIĘ!”, znajdującą się w prawym górnym rogu naszej strony internetowej i odnaleźć swoje osiedle oraz telefon przypisanego konserwatora. Spisy telefonów właściwych dla danej nieruchomości wywieszone są również na klatkach schodowych.

Prace i przeglądy

W przypadku wykonywania prac lub przeglądów, Spółdzielnia zamieszcza informacje z numerami kontaktowymi do wykonawcy realizującego zadanie: na stronie internetowej w zakładce „Prace i przeglądy”, w panelu ZDALNY DOSTĘP oraz tradycyjnie na klatkach schodowych.

Identyfikator

Przypominamy również, że wszyscy konserwatorzy, mający bezpośredni kontakt z mieszkańcami, zostali wyposażeni w identyfikator z logo Spółdzielni. Mieszkańcy, którzy będą mieli wątpliwości, czy dana osoba pracuje na zlecenie Spółdzielni, mogą poprosić o okazanie identyfikatora. Ma to szczególne znaczenie w przypadkach osiedli, nad którymi opiekę techniczną przejęli nowi konserwatorzy zajmujący się instalacją: elektryczną, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną i gazową.

 
Każdy identyfikator zawiera logo Spółdzielni, imię i nazwisko konserwatora,
numer i okres ważności identyfikatora, a także podpis kierownika osiedli wraz z pieczątką.

Spis wykonawcówPrzygotowali: MK, MP, JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej