1% dla SPDST

2022-03-02 1% dla SPDST

   Obecnie w naszym stowarzyszeniu jest prawie 300 dzieci i osób z niepełnosprawnością. Organizujemy dla nich systematyczne zajęcia w zakresie: wczesnej interwencji, rehabilitacji ruchowej z hydromasażem w sali, rehabilitacyjnej w domach, terapii pedagogicznej, terapii logopedycznej, zajęć z psychologiem, dogoterapii, hipoterapii, ćwiczeń na pływalni.

   W ramach wczesnej interwencji pracujemy nawet z niemowlakami. Jest to dla nas bardzo ważne zadanie, ponieważ wiemy, że rehabilitacja jest tym skuteczniejsza im wcześniej podjęta.

   Osoby dorosłe doskonalą swoje umiejętności w zakresie rehabilitacji zawodowej i społecznej w prowadzonym przy stowarzyszeniu Warsztacie Terapii Zajęciowej.

   Mamy 5 pracowni terapeutycznych na osiedlu Kościuszkowców w Swarzędzu oraz 4 pracownie w budynku przy ulicy Poznańskiej w Kobylnicy.

   Gdyby nie ludzie dobrej woli, wielu z naszych podopiecznych nie miałoby szans na rehabilitację. Staramy się aby osoby te odnalazły swój drugi dom i jednocześnie otrzymały fachową i profesjonalną pomoc. Przez wszystkie lata udało nam się powiększyć bazę do rehabilitacji oraz wczesnej interwencji, zakupić sprzęt, oraz pomoce do usprawniania.

Wszystko to dzięki Państwa hojności.
Jak co roku liczmy na okazanie nam dobrego serca.

Dziękujemy!

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka

Nasza strona internetowa: KLIKNIJ TUTAJ
 

fot. SPDST - Z życia Stowarzyszenia w 2022 r.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej