LUBOŃ - wniosek o dofinansowanie

2022-03-01 LUBOŃ - wniosek o dofinansowanie

   W dniu wczorajszym Spółdzielnia Mieszkaniowa złożyła w Starostwie Powiatowym w Poznaniu wniosek o dofinansowanie wymiany pokrycia dachowego budynków przy ul. Kolonia PZNF nr 3 i 4 w Luboniu. Przypomnijmy, że w poprzednich latach udało się we współpracy z Powiatem zmodernizować dachy kilku zabytkowych budynków w tej lokalizacji.

ul. Kolonia PZNF 3 (II etap)

  • Wartość robót brutto: 56 tys. 695 zł

  • Zakres: wymiana dachówki ceramicznej, wymiana okna dachowego, przemurowanie komina, naprawa drewnianych wykończeń okapów, przywrócenie historycznej kolorystyki drewnianych okapów dachowych i dachówek, wymiana opierzenia, rynien i rur spustowych.

ul. Kolonia PZNF 4

  • Wartość robót brutto: 40 tys. 395 zł

  • Zakres: wymiana papy termozgrzewalnej, naprawa drewnianych wykończeń okapów, przywrócenie historycznej kolorystyki drewnianych okapów dachowych, wymiana opierzenia, rynien i rur spustowych.

   Starostwo Powiatowe ma możliwość dofinansowania do 70% kosztów inwestycji, przy 30% udziału własnego Spółdzielni. O tym, czy uda się otrzymać dotację i w jakiej wysokości, będziemy informować po rozpatrzeniu wniosku Spółdzielni przez Starostwo.

 

Luboń, ul. Kolonia PZNF 3:


Luboń, ul. Kolonia PZNF 4:


JC
fot. Iwona Przekop

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej