Zmiany w Zarządzie Spółdzielni

2022-04-29 Zmiany w Zarządzie Spółdzielni

   Informujemy, że 28 kwietnia 2022 r. decyzją Rady Nadzorczej Spółdzielni nastąpiły poważne zmiany w Zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu. Od lipca br. Spółdzielnią zarządzać będzie Zarząd w zmienionym składzie osobowym.

   Rada Nadzorcza w głosowaniu tajnym w dniu 28 kwietnia 2022 r. jednogłośnie przyjęła wniosek Prezesa Spółdzielni Pawła Pawłowskiego w sprawie rozwiązania z dniem 30 czerwca br. stosunku pracy i odwołania go z funkcji Prezesa Zarządu Spółdzielni w związku z przejściem na emeryturę. Prezes Paweł Pawłowski zarządzał Spółdzielnią Mieszkaniową w Swarzędzu na stanowisku Prezesa Zarządu przez 42 lata.

   W dalszej części posiedzenia przeprowadzone zostały kolejne dwa tajne głosowania Rady Nadzorczej, w wyniku których jednogłośnie odwołano z dniem 30 czerwca br. obecnego Zastępcę Prezesa Zarządu Marcina Jankowskiego z zajmowanego stanowiska, a następnie jednogłośnie wybrano go na funkcję Prezesa Zarządu Spółdzielni z dniem 1 lipca br.

   Czwarte tajne głosowanie członków Rady Nadzorczej dotyczyło wyboru na funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu Spółdzielni. Jednogłośnie wybrano na to stanowisko z dniem 1 lipca br. obecną Główną Księgową Spółdzielni – Katarzynę Jakubowską.

Skład osobowy Zarządu
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu
do 30 czerwca 2022 r.:

  • Prezes Zarządu Spółdzielni: Paweł Pawłowski
  • Zastępca Prezesa Zarządu Spółdzielni: Jacek Lewandowicz
  • Zastępca Prezesa Zarządu Spółdzielni: Marcin Jankowski

 Skład osobowy Zarządu
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu
od 1 lipca 2022 r.:

  • Prezes Zarządu Spółdzielni: Marcin Jankowski
  • Zastępca Prezesa Zarządu Spółdzielni: Jacek Lewandowicz
  • Zastępca Prezesa Zarządu Spółdzielni: Katarzyna Jakubowska

JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej