ŚMIECI - kłopot z papierem i plastikiem

2022-07-12 ŚMIECI - kłopot z papierem i plastikiem

W związku z licznymi interwencjami mieszkańców, dotyczącymi bałaganu wokół altan śmietnikowych, informujemy że Spółdzielnia kilkukrotnie kontaktowała się z przedstawicielami firmy ALBA oraz z Urzędem Miasta i Gminy.

Od momentu przejęcia obowiązków komunalnych przez firmę ALBA, na terenie większości osiedli mieszkaniowych panuje porządek (oprócz znanego od 2013 roku kłopotu z gabarytami). Spory bałagan związany z niewywiezioną frakcją papieru oraz frakcją plastiku pojawił się na os. Cegielskiego i os. Raczyńskiego. Jak zwykle w takim przypadku, bałagan przy altanie kumuluje jeszcze większy bałagan – śmieci rzucane są byle gdzie na stos.

Przedstawiciele firmy ALBA proszą mieszkańców o jeszcze chwilę wyrozumiałości i zapewniają, że wkrótce odbiór odpadów i wszystkich frakcji z każdej części osiedli mieszkaniowych, będzie odbywał się bez zakłóceń. ALBA zadeklarowała również, że zalegający papier i plastik zostanie wywieziony w ciągu doby.

JC

11 lipca 2022:


fot. Administracja Osiedli Swarzędz-Południe

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej