Lista kandydatów
z podziałem na mandaty

2022-09-13 Lista kandydatów<br />z podziałem na mandaty

LISTA KANDYDATÓW 

na członków Rady Nadzorczej 
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu 
w kadencji 2022-2025 

Zgodnie z § 15 „Regulaminu Obrad Walnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni Mieszkaniowej” zatwierdzonym przez Zebranie Przedstawicieli  Członków w dniu 17 maja 2010 r., wszystkie złożone w terminie karty zgłoszeń na kandydatów do Rady Nadzorczej zostały zweryfikowane. 

Poniższa lista jest ostatecznym dokumentem, będącym podstawą do stworzenia kart wyborczych 
z alfabetycznym spisem nazwisk oraz imion wszystkich kandydatów. 

 

Jedna karta zgłoszeniowa była nieważna, ponieważ kandydat nie zebrał wystarczającej ilości podpisów członków popierających. Tym samym, osoba składająca kartę nie spełniła wymogu nałożonego przez „Regulamin Obrad Walnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu” i nie została wpisana na listę kandydatów do Rady Nadzorczej.

Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą nr 02/08/2022 Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu z dnia 11 sierpnia 2022 r., Rada Nadzorcza urzędująca w latach 2022-2025 liczyć będzie 15 członków, a ich wybór następować będzie według zatwierdzonego w dniu 17 maja 2010 r. Regulaminu.

Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

Oficjalna lista kandydatów w dokumencie pdf: KLIKNIJ TUTAJ

LISTA KANDYDATÓW z podziałem na mandaty:

Dokument w pliku pdf: KLIKNIJ TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej