DZIĘKUJEMY!

2022-10-11 DZIĘKUJEMY!

   
   Zakończyły się tegoroczne cząstkowe Walne Zgromadzenia Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu. Członkowie Spółdzielni wybrali swoich reprezentantów do Rady Nadzorczej kadencji 2022-2025, która ukonstytuuje się w drugiej połowie października br. i będzie pracowała na rzecz członków Spółdzielni przez najbliższe trzy lata.

   Frekwencja w czasie wyborczych Walnych Zgromadzeń jest zawsze wyższa, ale tegoroczna była absolutnie niespotykana i bliska frekwencji Zebrań Grup Członkowskich sprzed kilkunastu i kilkudziesięciu lat. Chcielibyśmy podziękować mieszkańcom za tak liczny udział w spotkaniach i za zainteresowanie sprawami osiedli i lokalnych społeczności. Dziękujemy za wszystkie głosy krytyczne, zarówno wspierające Zarząd, wyjaśniające, jak i napominające. Będziemy z nich robić użytek. Dziękujemy również wszystkim kandydatom do Rady Nadzorczej za rewelacyjną aktywność, pomysłowość oraz rzeczowy dialog. Jednocześnie winszujemy kandydatom, którzy otrzymali mandaty i tym, którym tym razem się nie udało – wszyscy Państwo dostaliście duże wsparcie mieszkańców, co powinno być powodem do dumy i zadowolenia. Zachęcamy i zapraszamy Państwa do konstruktywnej współpracy.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej