Rada Nadzorcza

KADENCJA 2022-2025: 

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Ireneusz Purol

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej
Waldemar Biskupski 

Sekretarz Rady Nadzorczej
Sławomir Wawrzyniak

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
Aleksandra Kłosowska 

Przewodniczący Komisji  Inwestycyjnej
Przemysław Łabędzki

Przewodniczący Komisji GZM
Marian Semmler

Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej
Beata Strama

Członek Rady Nadzorczej
Elżbieta Admczyk

Członek Rady Nadzorczej
Anna Jasińska

Członek Rady Nadzorczej
Agnieszka Karwat

Członek Rady Nadzorczej
Iwona Konieczna

Członek Rady Nadzorczej
Marek Lis 

Członek Rady Nadzorczej
Zbigniew Nowak

Członek Rady Nadzorczej
Elżbieta Szczepańska

Członek Rady Nadzorczej
Katarzyna Turkiewicz

Prezydium:
Przewodniczący Rady – IRENEUSZ PUROL
Zastępca Przewodniczącego Rady – WALDEMAR BISKUPSKI
Sekretarz Rady – SŁAWOMIR WAWRZYNIAK

Komisja Rewizyjna (komisja stała):
Przewodniczący Komisji – ALEKSANDRA KŁOSOWSKA
Zastępca Przewodniczącego Komisji – ELŻBIETA ADAMCZYK
Sekretarz Komisji – IWONA KONIECZNA
Członek Komisji – KATARZYNA TURKIEWICZ

Komisja Inwestycyjna (komisja stała):
Przewodniczący Komisji – PRZEMYSŁAW ŁABĘDZKI
Zastępca Przewodniczącego Komisji – ELŻBIETA SZCZEPAŃSKA
Sekretarz Komisji – ANNA JASIŃSKA

Komisja GZM (komisja stała):
Przewodniczący Komisji – MARIAN SEMMLER
Zastępca Przewodniczącego Komisji – MAREK LIS
Sekretarz Komisji – ZBIGNIEW NOWAK
Członek Komisji – PRZEMYSŁAW ŁABĘDZKI

Komisja Społeczno-Kulturalna (komisja stała):
Przewodniczący Komisji – BEATA STRAMA 
Zastępca Przewodniczącego Komisji – AGNIESZKA KARWAT
Sekretarz Komisji – ANNA JASIŃSKA

Komisja Statutowa (komisja dodatkowa – powołana uchwałą):
Przewodniczący Komisji – IRENEUSZ PUROL
Zastępca Przewodniczącego Komisji – MAREK LIS
Sekretarz Komisji – WALDEMAR BISKUPSKI 
Członek Komisji – IWONA KONIECZNA
Członek Komisji – KATARZYNA TURKIEWICZ

Komisja Społeczno-Mieszkaniowa (komisja dodatkowa – powołana uchwałą):
Przewodniczący Komisji – ALEKSANDRA KŁOSOWSKA
Zastępca Przewodniczącego Komisji – BEATA STRAMA
Sekretarz Komisji – ELŻBIETA SZCZEPAŃSKA
Członek Komisji – SŁAWOMIR WAWRZYNIAK
Członek Komisji – AGNIESZKA KARWAT 

Kontakt z Radą Nadzorczą:
rn@sm-swarzedz.pl


DYŻURY RADY NADZORCZEJ
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu
odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca
w godz. 15:00-17:00
w biurowcu Spółdzielni przy ul. Kwaśniewskiego 1,
I piętro – sekretariat.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej