Protokoły i uchwały w module ZD

2023-01-20 Protokoły i uchwały w module ZD

   Informujemy, że od 2023 r. Spółdzielnia zamieszczać będzie na swojej stronie internetowej protokoły oraz uchwały z posiedzeń Zarządu oraz Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu. Dokumenty te umieszczane będą pod koniec każdego miesiąca w module Zdalny Dostęp i zapoznawać będą się z nimi mogli wszyscy członkowie Spółdzielni, korzystający z tej bezpłatnej usługi.

Uwaga! Wglądu w dokumenty nie będą posiadać użytkownicy Zdalnego Dostępu, nie będący członkami Spółdzielni.

Pierwsze dokumenty pojawią się więc pod koniec stycznia br.

JC

ZDALNY DOSTĘP

   Jednocześnie zachęcamy mieszkańców do korzystania z usługi Zdalny Dostęp, która pozwala na podgląd danych księgowych mieszkania. Każdy użytkownik Zdalnego Dostępu, który jednocześnie zrezygnuje z papierowych blankietów opłat, automatycznie korzysta z bonifikaty w wysokości 5 zł miesięcznie.

Jak to zrobić?

  • Na stronie internetowej Spółdzielni otworzyć znajdującą się na górze zakładkę DRUKI DO POBRANIA - następnie: Zdalny Dostęp oraz Wniosek o rezygnacji z blankietów.
  • Pobrać, wydrukować, wypełnić i zeskanować (zrobić zdjęcie telefonem) Formularz aktywacji Zdalny Dostęp oraz Wniosek o rezygnacji z blankietów.
  • Wysłać oba skany/zdjęcia na e-mailowy adres: zdalnydostep@sm-swarzedz.pl (jeśli mieszkaniec nie chce rezygnować z druków papierowych, ale chce mieć podgląd elektroniczny, wysyła tylko Formularz aktywacji usługi, wówczas nie obejmie go bonifikata 5 zł).
  • Na podany adres e-mailowy użytkownik otrzyma login (którym jest indeks lokalu) oraz hasło wraz z regulaminem usługi oraz instrukcją obsługi. Po pierwszym zalogowaniu się w systemie, mieszkaniec może zmienić hasło dostępu na dowolnie wybrane, własne hasło.
  • Płatności dokonuje się za pomocą bankowości elektronicznej.

Mieszkania i lokale

Z opisywanej bonifikaty mogą skorzystać osoby posiadające prawo do lokalu - zarówno właściciele, lokatorzy oraz najemcy (od Spółdzielni) lokali mieszkalnych, jak i właściciele oraz najemcy lokali użytkowych czy piwnic.

Korzystanie z elektronicznego podglądu danych jest bezpłatne.

Informacje na temat usługi ZDALNY DOSTĘP
udzielane są pod numerem telefonu: 61 64 69 243
lub e-mailem: zdalnydostep@sm-swarzedz.pl


JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej