PROJEKT STATUTU SPÓŁDZIELNI

2023-03-24 PROJEKT STATUTU SPÓŁDZIELNI

   Zamieszczamy projekt nowego Statutu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu, zatwierdzony przez Zarząd Spółdzielni, Komisję Statutową oraz Radę Nadzorczą Spółdzielni w dniu 23 marca 2023 r.

Informujemy, że Spółdzielnia Mieszkaniowa podjęła prace związane z opracowaniem Statutu w ostatnim kwartale ubiegłego roku. W ciągu kilku miesięcy odbyły się liczne i długotrwałe posiedzenia Komisji Statutowej Spółdzielni, w której skład wchodzą członkowie Rady Nadzorczej - wraz z prawnikami, członkami Zarządu, kierownikami poszczególnych działów i pracownikami Spółdzielni. Projekt statutu był wielokrotnie czytany i analizowany. Dyskutowano i rozważano nad poszczególnymi paragrafami i ustępami, wnoszono również bardzo liczne poprawki.

Tak przygotowany projekt finalny Statutu Spółdzielni, Rada Nadzorcza postanowiła poddać również pod konsultacje członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu.

Projekt Statutu mogą Państwo znaleźć:

  • w formie elektronicznej: PROJEKT STATUTU - KLIKNIJ TUTAJ
  • w formie elektronicznej: wchodząc w usługę Zdalny Dostęp
  • w formie papierowej: w obu Administracjach Osiedli (ul. Gryniów 6 i os. Raczyńskiego 20) oraz w Sekretariacie Spółdzielni (ul. Kwaśniewskiego 1) - w godzinach pracy Spółdzielni.

Informacje na ten temat zamieszczamy w aktualnościach na spółdzielczej stronie internetowej, w zakładce Zdalny Dostęp, na facebooku Spółdzielni oraz na stronie internetowej Telewizji STK.

JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej