Bez mebli i rowerów

2017-10-31 Bez mebli i rowerów

    Zgodnie z Regulaminem Porządku Domowego oraz ochroną przeciwpożarową ustawianie na klatkach schodowych mebli, rowerów, wózków, czy przetrzymywanie worków na śmieci jest zabronione. Tymczasem, na niektórych klatkach schodowych rowery stoją na prawie każdym piętrze, wózki przetrzymywane są głównie na parterze, a czasami na klatce urządzany jest przedpokój, włącznie z fotelem, stolikiem, dywanem i szafą.

    W ostatnim czasie Spółdzielnia otrzymała sporą ilość interwencji tego typu. Mieszkańcy skarżą się, że przez stojące meble i rowery nie mogą znieść wózka, który prawidłowo trzymają w mieszkaniu, trudno jest przecisnąć się z zakupami, a śmieci i buty po prostu śmierdzą na całej klatce schodowej. We wszystkich przypadkach, mieszkańcy zostali wezwani przez Spółdzielnię do uprzątnięcia klatek schodowych w określonym czasie. Jeśli graty nie znikną z części wspólnych, zostaną usunięte przez Spółdzielnię Mieszkaniową na koszt mieszkańca, który je wystawił.

JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej