PRACE i PRZEGLĄDY na stronie internetowej

2022-02-10 PRACE i PRZEGLĄDY na stronie internetowej

PRACE i PRZEGLĄDY 

   Ruszamy z nową funkcją na stronie internetowej Spółdzielni. Dla Państwa wygody stworzyliśmy nowy panel informacyjny, znajdujący się po prawej stronie aktualności: „Prace i przeglądy” (w wersji mobilnej - pod aktualnościami). Zamieszczane w nim będą wszystkie zbliżające się przeglądy gazowe, kominiarskie, elektryczne, budowlane oraz informacje o pracach związanych z awariami i naprawami w poszczególnych nieruchomościach.

ZDALNY DOSTĘP 

   Dodatkowo, komunikaty o nadchodzących pracach i przeglądach zamieszczane będą dla wszystkich członków Spółdzielni po zalogowaniu się do panelu ZDALNY DOSTĘP – w zakładce DOKUMENTY NIERUCHOMOŚCI.

   Jeśli chcesz uzyskać hasło do usługi ZDALNY DOSTĘP – wypełnij i prześlij Formularz aktywacji: KLIKNIJ TUTAJ

AKTUALNOŚCI 

   W przypadku niespodziewanych awarii, związanych z najbardziej uciążliwym brakiem wody, ciepłej wody, energii elektrycznej nadal zamieszczać będziemy mocno widoczne komunikaty w panelu głównym Aktualności.

KLATKI SCHODOWE 

   Nadal będzie również funkcjonować standardowa metoda informacyjna – wywieszania komunikatów na klatkach schodowych – dla wszystkich osób, które nie mają dostępu lub mają rzadki dostęp do Internetu.

JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej