Pożegnanie Prezesa

2022-07-01 Pożegnanie Prezesa

   Dzień 30 czerwca 2022 r. zapisał się w historii Spółdzielni jako ostatni dzień pracy dotychczasowego Prezesa Zarządu – pana Pawła Pawłowskiego – który przeszedł na zasłużoną emeryturę po 42 latach pracy na tym stanowisku. W dniach 29 i 30 czerwca Pana Prezesa żegnali pracownicy Spółdzielni, członkowie Rady Nadzorczej, członkowie stowarzyszeń, klubów i organizacji, najwyżsi rangą przedstawiciele współpracujących samorządów i instytucji, a także mieszkańcy spółdzielczych osiedli. Żegnający gratulowali osiągnięć, dziękowali za współpracę i przeżyte doświadczenia oraz składali wyrazy szacunku ustępującemu ze stanowiska Prezesowi. Życzyli długich lat w zdrowiu, pomyślności, a także realizacji pasji i odpoczynku wraz z rodziną.

   Od 1 lipca 2022 r., zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej, o której to decyzji informowaliśmy tutaj (KLIKNIJ TUTAJ) Prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu jest pan Marcin Jankowski.

JC
Fot. Marek Błachnio

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej