Przykre konsekwencje

2022-09-28 Przykre konsekwencje

   Po rozmowie z autorem wiadomości, Zarząd Spółdzielni zdecydował o upublicznieniu zamieszczonej poniżej treści e-maila. Wiadomość ta została skierowana do Spółdzielni w wyniku wydarzeń, które nastąpiły po przeczytaniu ulotki anonimowego autora o rzekomych długach Spółdzielni i wysokich konsekwencjach finansowych z tego tytułu dla mieszkańców.

 

Dzień dobry,

w tym tygodniu ze skrzynki moja siostra wyciągnęła ulotkę, którą przesyłam w załączniku (przesyłam trzy kopie tej ulotki gdyż mam słabej jakości aparat w telefonie i nie wiem czy będą one czytelne). Według niej spółdzielnia ze względu na dług w wysokości 38 mln zł będzie musiała ogłosić upadłość, a na każde mieszkanie przypada 50 tys. zł zadłużenia. W tej ulotce jest trochę nieścisłości gdyż jeżeli 38 mln podzieli się przez 50 tys. to wyjdzie że mieszkań w spółdzielni jest tylko 760, a przecież jest ich o wiele więcej.

Czy mogą Państwo na stronie spółdzielni wyjaśnić o co chodzi z tymi ulotkami. Moja siostra ma chore serce i po przeczytaniu tej ulotki straciła przytomność, gdyż tak się zestresowała po jej przeczytaniu, musiała być odwieziona do szpitala. Musiałem jej tłumaczyć, że to jest tylko ulotka związana z wyborami do rady spółdzielczej.

Czy można prosić aby Państwo skontaktowali się z osobami, które odpowiadają za tę ulotkę, aby treść w niej zawartą sprostowali oraz przeprosili za wprowadzenie w błąd spółdzielców zamieszkałych na terenie naszej spółdzielni.

Mieszkaniec os. Dąbrowszczaków

 


   Mieszkańców prosimy o podchodzenie do treści anonimowych ulotek z ostrożnością, jeśli ktoś nie jest pod tą treścią podpisany, to znaczy że nie chce za nią odpowiadać. Informacje kierowane przez Zarząd Spółdzielni, zawsze są przez Zarząd podpisywane.

   Autorowi ulotki można tylko pogratulować wyobraźni i żywić nadzieję, że zastanowi się nim drugi raz z beztroską narazi inne osoby na przykre konsekwencje.

   PS Dobra wiadomość jest taka, że mieszkanka wyszła już ze szpitala. Życzymy dużo zdrowia.

Sprostowanie treści ulotki przez Spółdzielnię: KLIKNIJ TUTAJ

JC

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej