Spółdzielcy NIE składają
nowych deklaracji śmieciowych

2021-11-24 Spółdzielcy NIE składają<br />nowych deklaracji śmieciowych

W związku z informacjami zamieszczanymi przez poszczególne miasta i gminy, które opuszczają ZM GOAP od 1 stycznia 2022 r. (Swarzędz, Poznań, Kostrzyn, Czerwonak) informujemy, że spółdzielcy nie są zobowiązani do wypełniania nowych druków deklaracji śmieciowych. Osoby mieszkające w spółdzielczych lokalach mieszkalnych składały już deklaracje śmieciowe w Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu. Na podstawie danych, zawartych w tych deklaracjach, to Spółdzielnia Mieszkaniowa złoży pod koniec bieżącego roku, w imieniu mieszkańców, zbiorcze dla każdej nieruchomości deklaracje śmieciowe na właściwych drukach.

Uwaga!
W przypadku konieczności uaktualnienia danych dotyczących liczby osób zamieszkujących lokal, mieszkańcy zgłaszają te informacje do Spółdzielni Mieszkaniowej dotychczasowym trybem – wypełniając FORMULARZ AKTUALIZACJI DANYCH OSOBOWYCH. Obowiązek ten dotyczy również nowych mieszkańców, którzy wprowadzają się na osiedla.

FORMULARZ AKTUALIZACJI DANYCH OSOBOWYCH dostępny jest tutaj: KLIKNIJ TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. RozumiemDowiedz się więcej